MISCELLANEOUS / Books & Maps / Books 12023136
nr 1202 3136
BOOKS
KARL XII. ENNES. B A. (2). 1819, Biografiska minnen af konung Carl XII: s krigare, samt andre embetsmän och person, wear, damages.
KARL XII. ENNES. B A. (2). 1819, Biografiska minnen af konung Carl XII: s krigare, samt andre embetsmän och person
Condition: slitage, skador
800
SEK 500
Monday September 10 2018
at 19:37:57
6/9 20:52:04
BOOKS
Condition: slitage, skador
nr 1202 3136
BOOKS
Condition: slitage, skador
Estimate: | 800 |
Sold: | SEK 500 |
Monday September 10 2018 |
6/9 20:52:04 | 1 | Vinnande bud |